Promítání UPC Max na střeše zahájí 22. června

pátek, 16. června 2017, 15:31 Aktuality, TV MediaGuru

Střecha Centra Černý Most se opět promění v letní UPC Max kino, které zdarma nabídne projekci deseti českých hraných i animovaných filmů za loňský rok. Sérii odstartuje 22. června pohádková komedie Anděl Páně 2. Úvodní promítání bude slavnostně zahájeno ve 20.30 za přítomnosti známých tváří a zástupců organizátorů a partnerů, kteří se na letním kině podílejí.

Ve veřejném hlasování mohli diváci do 31. května vybrat 10 filmů z těch, které byly nominované na Českého lva od členů České filmové a televizní akademie za rok 2016. „Prima Max je tematický filmový kanál, který svým působením přesahuje televizi a podílí se na organizaci vlastního eventu. Jsme velice rádi, že prostřednictvím druhého ročníku UPC Max kina můžeme podpořit bohatou českou filmovou tvorbu loňského roku, a představit tak 10 nejlepších filmů veřejnosti zdarma,“ uvedl Marek Singer, generální ředitel FTV Prima. Od zahájení promítání bude opět probíhat hlasování o divácky nejúspěšnější český film roku 2016, který následně získá Max cenu 2016.

upc-max-kino-hlavni-vizual

Kompletní program UPC Max kina 2017

upc_max_kino_program

Partnery akce jsou UPC Česká republika, multikino CineStar Černý Most, Centrum Černý Most a Česká filmová a televizní akademie. Akci zajišťuje primácká agentura Solootions.

Více informací naleznete zde.

-mav-