Staropramen volí agentury Future Bakery a Brainz

středa, 21. června 2017, 11:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka Staropramen si pro přípravu nového komunikačního stylu vybrala nové agentury, a to kreativní platformu Future Bakery a agenturu Brainz.

Future Bakery, jež využívá crowdsourcing 14 tisíc spotřebitelů, představuje tým profesionálů s Ondřejem Ročkem, marketingovým expertem v segmentu alkoholických nápojů, kreativcem Karlem Špindlerem a Petrem Topinkou, stratégem a zakladatelem Future Bakery.

„Staropramen je značka s dlouhou tradicí a úžasnou historií, ale i s unikátním přístupem a hodnotami. Už se moc těšíme na výsledky, které vyjdou z dílny nově vybrané agentury, která projevila stejné zapálení a lásku pro pivo, jaké sdílíme tady u nás v pivovaru,” říká k výběru Petra Chovancová, Senior Brand manažerka značky Staropramen.

O novou internetovou prezentaci Staropramenu se postará agentura Brainz. Ta se rozhodla nové stránky pivovaru postavit na maximální jednoduchosti a stručnosti. Respektive na třech jednoduchých pravidlech: návštěvníci na stránkách stráví 3 minuty, zapamatují si 3 věci a řeknou o webu 3 kamarádům. „K výběru Brainz pomohla zvolená strategie. Primárně jejich velmi přesné pochopení situace, ve které se nacházíme, a také toho, jakou roli má v tuto chvíli webová prezentace plnit.” dodává Petra Chovancová.

-stk-