Tváří oplatek Lina se stává i Ester Ledecká

úterý, 13. června 2017, 16:01 Aktuality, Marketing, Reklama MediaGuru

Novou tváří značky Lina se stává i Ester Ledecká. Společně s Ondřejem Synkem bude od července 2017 součástí obalů všech čtyř příchutí Lina. Značka tak pokračuje v marketingovém konceptu stavícím na spolupráci s výraznými osobnostmi českého sportu.

„Kampaň se sportovci v roce 2016 výrazně zvýšila tržní podíl značky Lina a dokázala oslovit i populaci ve věku 15 – 20 let. Během prvního roku spolupráce jsme zaznamenali nárůst prodejů o 60 %,“ říká Světlana Votočková, senior brand manager.

Společnost I.D.C. Praha připravuje nový TV spot, ve kterém si zahraje snowboardová mistryně světa a lyžařka Ester Ledecká a několikanásobný mistr světa ve veslování Ondřej Synek. Spot vzniká ve spolupráci se Sport Invest Marketing, která oba sportovce marketingově zastupuje.

lina_ledecka_synek

lina-arasid-horka_60g

lina-mandlova_60g

TV kampaň doplněná o venkovní reklamu, jejíž realizaci zajišťuje BigMedia, proběhne na podzim 2017. Součástí kampaně bude také internet, kinoreklama, aktivity na sociálních sítích, soutěž, podpora v místě prodeje a tradičně partnerství na akci Spartan Race v Liberci.

„Současně proběhne redesign loga Lina a mění se také materiál a vzhled obalu oplatek – z lesklé metalické folie na matnou metalickou folii. Cílem redesignu byla modernizace a celkově ještě prémiovější vzhled obalu,“ doplňuje Světlana Votočková.

-mav-