Výkonným ředitelem Mladé fronty je Jan Mašek

úterý, 27. června 2017, 10:30 Lidé MediaGuru

Mladá fronta zřizuje nový post v nejvyšším vedení, obsazuje do něj Jana Maška.

Do vydavatelství Mladá fronta nastupuje na pozici výkonného ředitele Jan Mašek. Do nedávna působil ve společnosti Versa Puls Media v Rumunsku, která patřila do skupiny vydavatelství Mladá fronta. Pozice výkonného ředitele je ve struktuře vydavatelství Mladá fronta nově zřízeným postem. Má souviset s rozšířením záběru společnosti.

„Naše produktové portfolio se před nedávnem významně rozrostlo a další novinky plánujeme, což se odráží i v potřebě zřídit novou pozici v nejvyšším vedení. S Janem Maškem získáme zkušeného manažera znalého mezinárodního prostředí, který nepochybně přispěje ke zkvalitňování portfolia našich titulů a k vývoji nových formátů,“ řekl David Hurta, generální ředitel vydavatelství Mladá fronta.

Jan Mašek má zkušenosti s řízením firem a také s vydáváním magazínů a vývojem obsahových konceptů. Naposledy působil jako generální ředitel x-bionic® sphere na Slovensku, kde zajišťoval otevření provozu multifunkčního komplexu určeného sportovcům a široké veřejnosti. Dříve zastával pozici výkonného ředitele ve společnosti Versa Puls Media v Rumunsku. Svoji kariéru začínal jako ředitel zákaznického centra a obchodní ředitel společnosti MediaServis.

Mladá fronta v polovině června rozšířila své portfolio o motoristické tituly dřívějšího vydavatelství Motor-Presse Bohemia.

-mav-