Weby skupiny Nova zařadí v létě nové pořady

středa, 21. června 2017, 12:49 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Videotéka Voyo televizní skupiny Nova rozšíří v létě filmovou nabídku například o romantickou komedii Za láskou vzhůru, westernové drama Za hranicí, akční thriller Ve jménu krve nebo drama Paterson. Začátek léta bude také patřit Wimbledonu. Videoportál Voyo nabídne díky simulcastu stanic Nova Sport 1 a Nova Sport 2 nejen komentované přenosy z anglického trávníku, ale i přenosy až ze čtyř dalších kurtů.

Internetový portál Nova Plus zařadí v létě speciál Robinson Marek, který představí zákulisí reality show Robinsonův ostrov. V průběhu Karlovarského filmového festivalu bude každý den prostřednictvím svých vlogů provázet Karel Heřmánek ml. Nabídne také tematické speciály spojené se seriály Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 a rovněž pořady vlastní výroby Maminy s rozumem a Hravě zdravě. Čerstvou novinkou na Nova Plus jsou nejnovější odvysílané díly akčního seriálu Kobra 11.

leto-s-online-portaly_maminy-s-rozumem

TN.cz zařadí seriál z TOP míst České republiky. Další speciál Cestujeme bezpečně se bude věnovat cestování, dovoleným a tipům na letní dovolenou. I letos pokračují Prázdninový a Památkový inspektor, kde se objeví hodnocení kempů a tipy na návštěvy hradů a zámků. Uskuteční se i letní soutěž Dívka léta.

-mav-