Agenturní prodej Radiohouse vede Hrnko, Beran odchází

pondělí, 10. července 2017, 13:10 Rádio, Reklama MediaGuru

Radiohouse mění strukturu agenturního prodeje. Michal Beran odchází, řízení přebírá Miroslav Hrnko.

Rozhlasové mediální zastoupení Radiohouse provádí změny v divizi agenturního prodeje. V nastávajícím období bude přímo řídit tuto divizi generální ředitel společnosti Miroslav Hrnko. Dosavadní ředitel divize Michal Beran ze společnosti po vzájemné dohodě odchází.

„Důvodem změny na nejvyšším postu agenturního prodeje ve společnosti Radiohouse je plánované přeuspořádání vnitřní struktury firmy tak, aby lépe odpovídala současným požadavkům agentur a jejich klientů. Nově zavedeme v divizi agenturního prodeje několik segmentových ředitelů, kteří se budou zaměřovat na agenturní obchod a na podporu poptávky agenturních mediaplannerů. Ředitelé budou podléhat přímo generálnímu řediteli. Věříme, že nová organizační struktura bude více flexibilní a dokáže lépe operativně reagovat na všechny nové příležitosti,“ vysvětluje Miroslav Hrnko, který Radiohouse vede od března letošního roku.

„Podrobnosti a personální obsazení budou zveřejněny poté, co s nimi budou seznámení naši klienti,“ dodává Miroslav Hrnko.

-stk-