Coca-Cola nabídne ve svých automatech i Wi-Fi zdarma

čtvrtek, 13. července 2017, 10:40 Aktuality, Marketing MediaGuru

Společnost Coca-Cola nabídne u několika desítek svých nápojových automatů v Praze vedle plechovek či lahví také Wi-Fi připojení k internetu zdarma. „Naše automaty jsou velmi často na veřejných místech, kde se lidé dosud nemohli k internetu běžně připojit – například v kulturních institucích, zdravotnických zařízeních nebo sportovních areálech. Přístup k internetu se dnes přitom stává základní potřebou. Instalováním Wi-Fi zdarma kolem našich automatů jsme spojili příjemné s užitečným,“ říká manažer Jiří Mazura, který ve společnosti Coca-Cola HBC vede oddělení automatů v ČR a na Slovensku.

aquapark-barrandov_tz
Nápojový automat Coca-Cola s Wi-Fi zdarma v aquaparku Barrandov

Na projektu spolupracuje Coca-Cola s firmou Miia, která v ČR provozuje rozsáhlou síť Wi-Fi hotspotů. K internetu je možné se připojit jednorázově přes běžný formulář nebo prostřednictvím aplikace Miia pro Android i iOS. Současně vedle připojení nabízí také zajímavé nabídky a informace o kulturním dění v okolí.

Nové Wi-Fi automaty Coca-Cola označené červenou linkou a nápisem „free Wi-Fi“ lidé zatím najdou na zhruba čtyřech desítkách míst v Praze. „Vybírali jsme místa, kde dosud nebyl volný přístup k internetu vyřešen jiným jednoduchým způsobem a pro místní návštěvníky tak naše služba má přínos,” dodává Mazura. Příkladem jsou zdravotnická zařízení Porodnice Podolí, Nemocnice na Bulovce, ČVUT Poliklinika nebo Poliklinika Prosek, sportovní centra Hamer Sport, Plavecký stadion v Podolí, Aqua Centrum Barrandov nebo Sokolovna v Nuslích a také kulturní střediska – Národní muzeum nebo kulturní domy Ládví a Krakov.

Do budoucna plánuje Coca-Cola projekt rozšířit na další místa i do dalších měst.

-stk-