Do marketingu ING Bank přišli Radu a Van Dam

úterý, 11. července 2017, 11:30 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novým ředitelem marketingu společnosti ING Bank ČR se v červnu stal Stefan Razvan Radu. Na pozici Head of Marketing & Digital Channels nastoupil Nik Van Dam.

Stefan Razvan Radu
Stefan Razvan Radu

Stefan Razvan Radu bude zodpovědný za řízení a koordinaci marketingu a komunikaci společnosti, vytváření marketingových strategií a brandingu na českém trhu, které musí být v souladu s globálním postavením ING Bank. Dohlížet bude na veškeré oblasti marketingu, jako jsou průzkum trhu, produktový a brand management, korporátní komunikace a CSR aktivity. Před nástupem do české pobočky společnosti řídil strategii pro maloobchod a vývoj produktů pro ING Bank v Bukurešti.  Je absolventem ekonomických věd na univerzitě Titu Maiorescu v Bukurešti.

Nik Van Dam
Nik Van Dam

Nik Van Dam má ve své pozici na starost rozvoj a plnění komplexního marketingového plánu produktů, který podporuje strategický plán společnosti ING Bank. Soustředit se bude na uplatňování strategie segmentace trhu, jež umožňuje jasně definovat okruhy spotřebitelů s cílem sledovat jejich potřeby a snažit se je naplňovat. Zodpovědnost nese i za mobilní a digitální prodej. V ING Bank pracuje od roku 2007. Před svým nástupem do marketingu v České republice pracoval jako marketingový manažer pro ING Bank v Nizozemí. Vystudoval magisterský obor podnikové informační systémy na Univerzitě v Amsterdamu.

-stk-