Hannah uvedla kampaň, obsadila do ní zaměstnance

úterý, 04. července 2017, 13:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Hannah vyrábějící outdoorové oblečení spustila pro letošní letní sezónu rozsáhlou televizní kampaň se spoty, ve kterých účinkují její vlastní zaměstnanci. Kampaň běží vedle kanálů skupiny Prima a Nova i na prodejnách Hannah, Rock Point, v outdooru na CLV a LCD a on-line.

„Snažili jsme se o to, aby byly záběry autentické a aby všichni, kteří oblečení a další produkty Hannah ve spotu prezentují, naše zboží znali a dokázali tak předat svou vlastní zkušenost,“ uvedl Martin Kalaš, marketingový manažer Hannah. Televizní kampaň doplnila i komunikace na sociálních sítích, která je intenzivnější než v předchozích letech.

Spoty se natáčely u italského jezera Lago di Garda s týmem z agentury Czech Promotion, filmmakerem Janem Žůrkem a fotografem Jakubem Cejpkem. „Ve videích můžete místo profesionálních herců vidět náš tým z marketingového a produktového oddělení. Všichni jsou aktivní sportovci a sami naše sportovní oblečení a vybavení běžně testují,“ říká Kalaš a dodává, že se tento model osvědčil a i do budoucna plánuje společnost zapojit své vlastní zaměstnance.

„Co se týče sociálních sítí, zde je oproti minulým rokům velká změna. Investujeme do nich podstatně více financí, a to jak na Facebooku, tak na Instagramu. Změnou je i cílová skupina – snažíme se zasáhnout nejen sportovce, ale i širokou veřejnost. Cílíme například na rodiny, protože v našem produktovém portfoliu se zaměřujeme také na ně a najdou u nás vybavení i pro své děti,“ dodává.

Další marketingovou aktivitou je v letošním roce pokračování aplikace Hannah, tentokrát s názvem Expedice 8000. Další kampaň společnost uvede i na podzim a v zimě, s cílem přiblížit zimní kolekci 2017/2018.

hannah_image_garda

-mav-