Honor podpoří novinku opět s Evou Samkovou

pátek, 14. července 2017, 08:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Honor v Berlíně představila svou novou vlajkovou loď Honor 9. Uvedení novinky podpoří kampaň, jejíž tváří na českém trhu je opět snowboardistka Eva Samková. „Spolupráce s Evou Samkovou se nám velmi osvědčila, není tedy důvod od ní ustupovat. Eva samotná navíc svou pozitivní, divokou a nebojácnou povahou zcela odráží podstatu naší značky,“ popisuje Tomáš Veselý, marketing & e-commerce manager značky Honor pro střední Evropu.

evasamkova

Kampaň se objeví v outdooru a na internetu. Doplní ji komunikace v letácích a PR aktivity. V souladu s názvem nového smartphonu, Honor 9, se v kampani pracuje s celkem devíti různými výrazy obličeje, kterými je Eva Samková pověstná. Na citylightech jsou k vidění všechny, na dalších formátech se objevují primárně dva.

Kampaň vznikla ve spolupráci s agenturou Inspiro Solutions, která měla na starosti kromě PR a sociálních médií také přípravu microsite a lokalizaci vizuálů. Mediální agenturou je MEC Global a na produkci kampaně spolupracovala také agentura Socialsharks.

-stk-