Marketing Ušetřeno.cz řídí Arzt z Internet Mall

úterý, 25. července 2017, 15:04 Aktuality, Lidé MediaGuru

Na pozici marketingového ředitele (Chief Marketing Officer, CMO) internetového srovnávacího portálu Ušetřeno.cz nastoupil David Arzt. Přichází ze společnosti Internet Mall, kde měl na starost marketingovou strategii v šesti zemích regionu střední a východní Evropy (CEE) i nedávnou akvizici skupiny společností Rockaway.

David Arzt
David Arzt

Ve funkci nahradí dosavadního šéfa marketingu Jakuba Mandáta, který se posune na pozici Chief Innovation Officer (CINO). Jeho novým úkolem bude monitorovat fungování firmy z globálního pohledu, navrhovat a zavádět do praxe nové technologie a postupy a dohlížet na efektivitu procesů napříč celou společností.

„Cílem je upevnit naši současnou pozici jedničky v oblasti srovnávání cen dodavatelů energií a zprostředkování změn dodavatelů energií pro koncové odběratele,“ uvedl Jakub Zamrazil, generální ředitel (CEO) internetového srovnávacího portálu Ušetřeno.cz.

Arzt působí v marketingu přes 15 let. V předchozích letech zastával například pozici marketingového ředitele mobilní divize společnosti Huawei pro region CEE, pracoval i ve vedení marketingu společností Motorola, Samsung či AAA Auto.

-mav-