Milka znovu zapojila do kampaně youtubery

úterý, 04. července 2017, 06:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Milka připravila novou kampaň na podporu image i prodeje svých nových tyčinek. Ve vizuálech i televizních spotech, které jsou v klíčových komunikačních kanálech v plné míře nasazeny od července, jsou produkty prezentovány třemi animovanými zvířaty. Stejně jako v uplynulých kampaních zapojila opět Milka známé české youtubery, kteří v rámci výzvy „Přidej se k nám“ publikovali několik videí.

Mezinárodní reklamu připravila agentura VLM, lokální exekuci a zapojení youtuberů v České republice i na Slovensku řídí agentury z rodiny Konektor place, konkrétně PR.Konektor a The Hive.

„Základní formáty kampaně včetně vizuálů jsou většinou dané v celém regionu. Zapojení youtuberů stejně jako různých sociálních sítí do kampaní nám umožňuje vše vhodnou formou lokalizovat a upravit pro místní trh,“ uvedl Artem Mazur, manažer značky Milka. „Mezi youtubery jsme vybrali známá jména, která zajišťují aktivaci v online prostředí a propojení s dalšími sociálními sítěmi. U nás pracujeme s Kovym a HouseBoxem, na Slovensku s youtuberkou LucyPug. Každý z nich si vybral jednu tyčinku a otestoval její vlastnosti v praxi ve svých zábavných challengích,“ dodal.

Kovy a Housebox, foto: Milka
Kovy a HouseBox, foto: Konektor PR

Milka také znovu zapojuje moderátora Leoše Mareše. Ten výzvu jako myšlenku kampaně komentuje na svých sociálních sítích. V českých kinech Cinestar a sítích rychlého občerstvení McDonald´s zároveň probíhá sampling Milka tyčinek. V Čechách i na Slovensku se mohou zájemci zapojit také do instagramové soutěže ve spolupráci se streetwear shopy.

-mav-