O2 poskytne první díl nové řady Hry o trůny zdarma

úterý, 18. července 2017, 12:45 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Na HBO odstartovala sedmá série seriálu Hra o trůny. Společnost O2 první díl této série zpřístupní i mimo svět placených televizí a poskytne ho zdarma v O2 Videotéce. „Chceme, aby si jeden z nejoblíbenějších seriálů mohli lidé opravdu vychutnat – fanouškům ho proto přinášíme brzy po premiéře. Těm, kteří seriál dosud nesledovali, zase chceme dát příležitost poznat takto kvalitní seriálovou produkci, ke které se běžně v neplacených TV nemohou dostat,“ popisuje David Duroň, ředitel O2 TV.

got_170718

Den po odvysílání světové premiéry budou moci čeští diváci zhlédnout první díl s českými titulky, který bude k dispozici zdarma do 21. července včetně na www.o2.cz/hraotruny. Stačit bude jen zadat své telefonní číslo, na které přijde SMS s kódem, sloužící k otevření filmu v O2 Videotéce.

V létě nabídne O2 těm, kdo si O2 TV objedná do 31. srpna, jako bonus balíček Kino plný kvalitních filmů a nejnovějších seriálů na celý měsíc zdarma. Balíček navíc obsahuje kromě HBO i další filmové a seriálové kanály – HBO HD, HBO 2 a HBO 3 a Cinemax 1 a 2 – a přístup do videotéky HBO OD a aplikace HBO Go.

-stk-