Do PR Seznam.cz přišly Holubová a Dvořáková

čtvrtek, 31. srpna 2017, 07:00 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Tým PR a interní komunikace Seznam.cz, který vede tisková mluvčí Irena Zatloukalová, se rozšiřuje o dvě nové PR specialistky. Medializaci video obsahu nyní zajišťuje Hana Holubová a produktovou komunikaci se zaměřením na lifestyle Petra Dvořáková.

Hana Holubová
Hana Holubová

Hana Holubová bude ve své pozici zodpovědná za mediální obraz internetové televize Stream.cz a zároveň rozšířila svůj záběr o Seznam Zprávy a Proženy.cz. Do Seznam.cz přichází z Lagardère Active, kde jako PR a project specialista rádia Evropy 2 vytvářela a zajišťovala mimo jiné PR a obsah pro kampaně Ibiza, Evropa 2 srdcem nebo Hudební ceny Evropy 2. Starala se také o komunikaci s hudebními umělci a sociální sítě rádia. První pracovní zkušenosti získala v televizi Nova, kde spolupracovala na televizních formátech, jako je Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Superstar, Hlas Československa, zaštiťovala akce a eventy PR oddělení a PR televizní stanice MTV.

Petra Dvořáková
Petra Dvořáková

Petra Dvořáková bude mít v tandemu s Táňou Lálovou na starosti komunikaci produktů a služeb společnosti Seznam.cz. Přichází z komunikační agentury PR Konektor, kde působila v produktovém týmu na pozici Senior PR consultant například pro klienty Captain Morgan, AMC Networks Central Europe, Daylong nebo iRobot. Za sebou má desetileté zkušenosti s přípravou a realizací PR strategií pro zadavatele z oblasti FMCG, energetiky, ICT technologií, auto-moto průmyslu a lifestyle. V minulosti působila jako PR managerka v agenturách Médea nebo ConPro, jako PR manažerka hudebníka Michaela Kocába a v hudebním nakladatelství a produkční agentuře BestIA, kde se věnovala PR aktivitám pro kapelu Olympic.

-stk-