Unipetrol si na sociální média vybírá Nydrle

úterý, 08. srpna 2017, 07:55 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Společnost Unipetrol si na sociální média v tendru vybrala agenturu Nydrle ze skupiny Kindred Group. Příští tři roky bude mít Nydrle na starosti komunikaci skupiny napříč sociálními médii. Spolupráce se týká jak korporátních kanálů samotného Unipetrolu, tak i Nadace Unipetrol, projektu Zažij Chemii, klíčových značek Benzina, Verva, Mogul a Stop Café a náborové stránky Volná místa v Unipetrolu.

„Jsme aktivní na všech nejvýznamnějších sítích. Nyní chceme lépe sladit online aktivity napříč celou skupinou. Zákazníci tráví stále více času na internetu, proto spravujeme celou řadu profilů a na každou cílovou skupinu aplikujeme jinou strategii. Od agentury Nydrle očekáváme, že nám pomůže naše aktivity optimalizovat a zároveň poskytne podporu při zavádění nové strategie naší přítomnosti v online světě,“ vysvětluje Aleksandra Skalska, ředitelka marketingu skupiny Unipetrol.

„Chceme do komunikace vnést svěží vítr. Zaměříme se na nové formáty a čistší vizuální styl. Jedním z cílů je také zlepšit propojenost sesterských značek a přiblížit všestranné aktivity Unipetrolu široké veřejnosti,“ popisuje Kristina Hartman, Head of Social Media Nydrle, která má v agentuře spolupráci s klientem na starost.

Během srpna proběhne v Unipetrolu také tendr na eventovou agenturu a na podzim bude realizováno výběrové řízení na PR agenturu. 

-stk-