Zahajuje časopis o módním byznysu Fashion Retail

středa, 23. srpna 2017, 11:30 Aktuality, Tisk MediaGuru

Na veletrhu Styl a Kabo v Brně se poprvé představil časopis Fashion Retail, nový magazín zaměřený na módní byznys. Vydává ho společnost Press21.

Fashion Retail je odborný (B2B) časopis pro obchodníky z oblasti fashion, obuvi a módních doplňků a jejich dodavatele. Přináší informace ze světa obchodu, dodavatelů, logistiky, o nových technologiích pro obchod a řadu dalších témat zaměřených na problematiku retailu specializovaného na fashion.

Časopis bude vycházet jako dvouměsíčník současně v tištěné i elektronické verzi. Tištěná verze je distribuována formou předplatného a přímé distribuce. Elektronická verze je zdarma k dispozici na webových stránkách Fashion Retail.

„Chceme nabídnout specializovaným obchodníkům informační kanál, který bude zároveň i inspirací pro jejich podnikání,“ zdůvodnila šéfredaktorka Dita Černá, která dříve působila v titulech Maminka, Blesk pro ženy, OK! Magazine či externě v časopisu Instinkt.

„Časopis Retail News se pravidelně zabývá tématy spojenými s oblastí obchodu jako celku. Z hlediska sortimentu však výrazně převažují témata věnovaná potravinám a dalšímu rychloobrátkovému zboží, což nám někteří čtenáři trochu vyčítali. A tak jsme se rozhodli jim vyjít vstříc,“ říká Eva Klánová, jednatelka společnosti Press21 a šéfredaktorka časopisu Retail News.

fashion-retail

-mav-