Do agentury Bubble přišli Fehrerová, Furák a Marek

čtvrtek, 14. září 2017, 14:59 Aktuality, Lidé MediaGuru

Do agentury Bubble přišli noví lidé –  jsou jimi designer & illustrator Helena Fehrerová, designer Tomáš Furák a kameraman Pavel Marek.

„Pokud se chcete stát plnohodnotnou obsahovou agenturou, musíte nabírat ty správné lidi a ve správných disciplínách,“ řekl Lukáš Kořínek, Managing Director společnosti.

Helena Fehrerová do Bubble přichází po 3 letech v reklamní agentuře Re-Hab, která se zaměřuje na branding a print. Tam sbírala zkušenosti na klientech JRD, Sodexo a Babičkářství, pro které ilustrovala sérii knížek, jež vyšly v několika jazykových mutacích.

Tomáš Furák do kreativního oddělení Bubble přichází z agentury 2Fresh. Mezi projekty, které pomáhal realizovat, patří například koncept a art direkce vánoční kampaně pro internetový obchod Zoot. Dále se věnoval digitálním kampaním pro Globus, nebo Lay’s.

Pavel Marek se stal prvním fulltime kameramanem v Bubble, a rozšířil tak možnosti interní videoprodukce agentury. Na volné noze dělal především pro klienta Zoot a zakázky pro agentury Sunny Jim and friends a Blueberry. Zkušenosti nabíral i v agentuře Publishers, kde pracoval pro Liftago, Tesco, Stream.cz, nebo Rohlik.cz.

Tomáš Furák, Helena Fehre
Tomáš Furák, Helena Fehrerová, Pavel Marek, foto: Bubble

-mav-