Maserati chce v Česku narovnat vnímání značky

pátek, 22. září 2017, 14:38 Aktuality, Marketing MediaGuru

Automobilová italská značka Maserati pořádá v prostorách obchodního centra Arkády Pankrác výstavu „V zajetí Maserati“, na níž veřejnosti představuje své historické i současné modely, včetně letošní novinky Maserati Ghibli MY18. 

maserati
Maserati Ghibli MY18 v OC Arkády Pankrác

Výstavou v obchodním centru se chce značka mimo jiné přiblížit široké veřejnosti. „Na českém trhu dlouhodobě bojujeme s mýty. Lidé se zde mylně domnívají, že se porovnáváme s Ferrari, ale ve skutečnosti jsme cenově mnohem přístupnější,“ vysvětluje marketingová manažerka Maserati Hana Jirková. Komunikace značky Maserati se proto po celý rok soustředí zejména na digitál a eventy, při nichž se propojuje s jinými podobně luxusními značkami.

Výstava, jež potrvá do 27. září, je komunikována nejen v rámci obchodního centra, ale ve spolupráci s Arkadámi i v outdooru, tisku, rádiu a na internetu. Rovněž na ní běží upozornění na o2 TV. Její součástí je i soutěž o ceny spojené se značkou Maserati. V hlavní finálové soutěži se hraje například o zapůjčení vozu Maserati na víkend nebo o voucher na prohlídku italské továrny značky.

Kromě toho proběhlo v sobotu 16. září před OC Arkády Pankrác setkání majitelů vozů Maserati, kteří následně vy na společnou projížďku do historického centra Prahy. Vozy v rámci spanilé jízdy dorazí až na Václavské náměstí, odkud pak zamíří zpět na Arkády Pankrác.

-stk-