Nová značka fitness John Reed se uvádí guerillou

pondělí, 11. září 2017, 06:55 Aktuality, Marketing MediaGuru

Na český trh vstupuje původem německá značka fitness studia – John Reed Fitness Music Club –, která ve svém konceptu propojuje fitness s designem a hudbou. Svůj první klub otevře už 14. září v Praze na Karlově náměstí. Launch nové značky provází guerillová kampaň.

johnreed_guerilla
Guerillová kampaň John Reed Fitness Music Club

John Reed Fitness Music Club bude otevřen 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Svým členům nabídne široký výběr moderně koncipovaných tréninků včetně kardia, strojů, free weights, funkčních tréninků a stejně tak i virtuální skupinové cvičení Cyberobics. Po většinu času bude znít v jeho prostorách John Reed rádio, které se postará o to, aby hudební doprovod odpovídal náladě i denní době. Dvakrát týdně budou jeho součástí také live DJ sety hudebníků z lokální i zahraniční scény. Sety budou přenášeny živě přes Soundcloud a Mixcloud.

Prostředí John Reed Fitness Music Club pracuje i se speciálním designem, kombinující  exotický interiér, prvky z historických epoch a street art.

johnreed

jr_5

jr_3

jr_2

Samotnému otevření předchází i kampaň, která je vidět zejména v outdooru. Značka využívá hudební tramvajové zastávky či týden Guerilla Music Workout, během něhož se vybraní tanečníci objevují na různých místech Prahy a společně s Bboyem se snaží roztančit ulici.

Cílem této guerillové kampaně je podtrhnout, že John Reed není jen klasickým fitnessem, ale jeho výraznou složkou je i hudba. Pod choreografií, jež je postavena na mixu několika tanečních stylů, kombinujících prvky MTV, hip hopu, street jazzu a funky, je podepsána Monika Nevrlá. Komunikaci na českém trhu zajišťuje agentura Friendly Friends.

-stk-