Prima Cool nasadí 29. září maraton Simpsonových

pátek, 29. září 2017, 08:00 Aktuality, TV MediaGuru

V pátek 29. září nasadí Prima Cool další „žlutý“ maraton pěti dílů Simpsonovýchz premiérové 28. řady. Tomu budou od 18 hodin předcházet čtyři starší epizody.

Z 28. řady budou tímto způsobem odvysílány závěrečné díly 18 až 22, v nichž si Homer otevře prosperující obchod s trofejemi, stane se profesorem na nově otevřené univerzitě pana Burnse, s vypětím všech sil vzdoruje lákadlům luxusního Nočního klubu u Vočka a společně s Lízou beznadějně propadá mobilní hře Peekimon Get. Bart si uvědomí, že být dokonalým vnukem má své výhody, a začne toho využívat. A kvůli překvapivému rozhodnutí soudu, že psi jsou lepší než lidi, se ze Sprinfieldu najednou stává město psů.

Simpsonovi patří k nejúspěšnějším seriálům na televizní obrazovce, jsou nejdéle vysílaným komediálním a zároveň nejdéle vysílaným animovaným seriálem. Do dnešního dne vzniklo již 618 epizod Simpsonových. Už teď je jisté, že vznikne 29. i 30. řada. Od 28. řady má Líza v českém znění novou dabérku  Ivanu Korolovou, která namluvila mimo jiné Alici Cullenovou ve filmové Twilight sáze. V roli Lízy vystřídala zesnulou Helenu Štáchovou.

-stk-