Stream.cz startuje Kafe a cigárko a další pořady

úterý, 19. září 2017, 12:22 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Internetová televize Stream.cz zveřejnila první z novinek, které přinese ve svém podzimním vysílání. Jak na dopolední tiskové konferenci uvedl šéfproducent Stream.cz Lukáš Záhoř, další novinky představí Stream.cz během podzimu.

Lukáš Záhoř, foto: Stream.cz
Lukáš Záhoř, foto: Stream.cz

Největší novinkou je už avizovaný seriál Kafe a cigárko s podtitulem „co dělají herečky, když je nevidíte“. Připraveno je šest epizod seriálu, který Stream.cz nasazuje od 20. září. Nabízet ho bude každou středu.

„V seriálové tvorbě se po temné Pěstírně, satirickém Blaníku a novátorském Semestru pouštíme do inteligentního komediálního formátu se silnou ženskou postavou v hlavní i vedlejší roli. Míříme tím opět za jiným spektrem ženského publika, kterému jsme obsah ještě nenabídli. Kafe a cigárko je výsledkem dvouleté práce, přestože samotné natáčení trvalo pouze čtrnáct dní. Seriál vyšel z pera scenáristky Petry Soukupové na motivy blogu Marie Doležalové,“ říká šéfproducent Stream.cz Lukáš Záhoř.

Trailer k seriálu je ke zhlédnutí zde.

Kafe a cigárko, zdroj: Stream.cz
Kafe a cigárko, zdroj: Stream.cz

Novinkou je také dokumentární pořad Krvavá léta, který diváky provede nejtemnějším obdobím moderních českých dějin, začíná v roce 1938. Pořadem provází badatel a spisovatel Jiří Padevět.

K dalším novinkám se řadí dokumentární Cizinci v Česku, který přinese pohled na to, jak se žije cizincům v České republice, a Dělníci duše. Jde o pohled do nitra psychicky nemocných lidí.

Výběr pořadů programového schématu Stream.cz

Zdroj: Stream.cz
Zdroj: Stream.cz

-mav-