Dobrá voda zavádí ochucené sirupy do mléka

čtvrtek, 19. října 2017, 07:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Dobrá voda zakládá nový segment ochucených sirupů do mléka, vstupuje do něj jako první.

Příchutě sirupů do mléka jahoda a banán, foto: Dobrá voda

Příchutě sirupů do mléka jahoda a banán, foto: Dobrá voda

Dobrá voda zavádí novou řadu Dobrých sirupů do mléka. Na českém trhu je tak první běžně dostupnou maloobchodní značkou svého druhu, která do segmentu doplňků mléčných výrobků vstupuje s ochucenými sirupy. Novinka ve speciální mléčné lahvi je k dostání ve dvou ovocných příchutích banán a jahoda. Sirupy mají být vhodné k ochucení studených i horkých nápojů.

„Uvedením novinky Dobrých sirupů do mléka jsme zaplnili mezeru, která v této kategorii na českém trhu byla. Hledali jsme ten nejdostupnější způsob, jakým si můžou spotřebitelé doma připravit ochucený mléčný nápoj dle vlastní fantazie a chuti. Z hlediska zacílení je produkt určený jak dětem, tak dospělým, kteří ochucené mléčné nápoje pravidelně či občas pijí – třeba i proto, že si jejich konzumací chtějí na dětství zavzpomínat,“ říká Miroslava Moravcová, brand manager značky Dobrá voda.

Jejich uvedením na trh doplňuje značka Dobrá voda své portfolio stávajících Dobrých sirupů do vody, které jsou dostupné v sedmi ovocných příchutích.

K propagaci Dobrých sirupů do mléka, které budou na trh uvedeny v říjnu 2017, využije značka širší mix komunikačních nástrojů. Kromě silné in-store podpory, která má zajistit výraznou viditelnost produktu v místě prodeje, pomůže zvýšit povědomí o novince TV, online či PR kampaň.

-mav-