iDnes.tv přinese v úterý superdebatu lídrů

čtvrtek, 5. října 2017, 17:15 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Zpravodajský server iDnes.cz odvysílá v úterý 10. října ve 12.30 Superdebatu iDnes.tv, a to za účasti dvanácti lídrů. Dvouhodinová Superdebata završí sérii předvolebních vydání diskusního pořadu Rozstřel. Rozdělena bude do několika bloků střídajících hlavní témata letošních voleb. Diskusi povedou šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl a moderátor Vladimír Vokál. Ptát se budou na migraci, bezpečnost a terorismus, školství, zdravotnictví nebo EET a výběr daní.

Do prostor speciálního studia v hotelu InterContinental Prague redakce pozvala zástupce nejvýraznějších politických subjektů. Proti sobě se tak postaví představitelé současných parlamentních stran Lubomír Zaorálek (ČSSD), Andrej Babiš (ANO), Jiří Dolejš(KSČM), Marek Ženíšek (TOP 09), Jan Skopeček (ODS), Marian Jurečka (KDU-ČSL), Tomio Okamura (SPD) a Jan Farský (STAN). Společně s nimi přijali pozvání do studia i předsedové nebo lídři menších uskupení Matěj Stropnický (Strana zelených), Ivan Bartoš (Piráti), Petr Mach (Svobodní) a Petr Robejšek (Realisté).

Diskutující mají mít rovné podmínky a stanovený čas, ve kterém mohou reagovat. Dotazy účastníkům Superdebaty budou mimo jiné pokládat i osobnosti veřejného života a velkou roli mají hrát také sociální sítě.

-mav-