Na trh přichází první youtuberská desková hra

čtvrtek, 26. října 2017, 08:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Hra, za jejímž vznikem stojí česká agentura World of Online, bude poprvé představena na konci října v Essenu.

V listopadu přichází na trh první youtuberská desková hra „Play! Staň se hvězdou internetu“. Hraje se v ní o první milion odběratelů. Vítězem je ten, kdo dokáže splnit tu nejšílenější výzvu a zároveň předvede své vědomosti o online prostředí. Kromě toho se hráči seznámí se životními situacemi nejslavnějších youtuberů světa a naučí se něco o internetové bezpečnosti.

Hra, za jejímž vznikem stojí česká agentura World of Online, bude poprvé představena na konci října v Essenu na mezinárodním veletrhu her Internationale Spieltage Spiel 2017. V českém prostředí bude oficiálně pokřtěna 11. listopadu v knihkupectví Knihy Dobrovský v Praze, Brně a Ostravě. Do její marketingové podpory se zapojí i youtubeři jako DenisTV, Veronika Spurná, Carrie Kirsten a Andy Coconut.

„Hra, kterou u nás vydává nakladatelství Mindok dostane děti zpět k deskovkám. Mnoho z nich má dnes sen stát se youtuberem, a proto jsme zvolili zábavnou a edukativní formu koučinku těchto budoucích hvězd. Podobný princip jsme si v České republice vyzkoušeli s knihami Já, JůTuber, které se staly bestselerem během prvního týdne prodeje,“ popisuje Petr Srna, projektový ředitel agentury World of Online. Mediálními partnery jsou Fajn Rádio a TV Nova.

Agentura World of Online je agentura specializující se na online influencery ve 12 zemích světa. Stojí za  vznikem i německé knihy Mein Leben als YouTuber a rumunské knihy Cum Am Devenit YouTuber.

-stk-