R2B2 rozšiřuje počet vydavatelů na Slovensku

středa, 1. srpna 2018, 17:30 Aktuality, Internet & Mobil, Slovensko MediaGuru

Síť prodeje programatické reklamy R2B2 se na Slovensku rozšiřuje o další vydavatelství. Firma přidává i formáty.

Foto: R2B2

Foto: R2B2

Digitální reklamní síť společnosti R2B2 se rozšiřuje na Slovensku o další vydavatelství. Do sítě, která nabízí prodej reklamního prostoru programatickou cestou se připojují Internet.sk, Košice:Dnes a vydavatelství StartItUp. Zároveň společnost R2B2 doplňuje portfolio o další bannerové a video formáty.

Všechna vydavatelství nově nabízejí inzerentům bannerové formáty a Mobilní Branding programatickou cestou. StartItUp navíc přidává video formát Outstream a Internet.sk video formát Instream. 

Kromě nových vydavatelství rozšiřuje R2B2 portfolio formátů. „Nyní máme nasazeny všechny bannerové formáty včetně prémiových jako je Branding. To platí i pro mobilní verze. Dále jsme doplnili video formát Outstream, který se zobrazuje přímo v textovém obsahu a tak inzerent získává větší pravděpodobnost interakce od návštěvníka webu. Video reklama je na Slovensku navíc oblíbená, což by mělo dopomoci Outstreamu k vyšší míře interaktivity,“ říká Michal Dvořáček, Publisher Manager ve společnosti R2B2.

R2B2 provozuje svou reklamní síť na Slovensku od roku 2017. Doposud v ní nabízí reklamní prostor sedm vydavatelství a společnost Markíza se svými třemi stanicemi Markíza, Doma a Dajto v rámci programatické reklamy v HbbTV.

-mav-