MOL nadále propaguje značku Fresh Corner s Jandovou

pondělí, 11. března 2019, 15:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost MOL nadále pokračuje v podpoře značky Fresh Corner s Martou Jandovou.

Klíčový vizuál k nové kampani na Fresh Corner, zdroj: MOL ČR

Klíčový vizuál k nové kampani na Fresh Corner, zdroj: MOL ČR

Společnost MOL spustila od 4. března novou kampaň na podporu svého občerstvovacího konceptu Fresh Corner. Tváří kampaně a ambasadorem značky zůstává i letos zpěvačka Marta Jandová.

„Spolupráce s Martou Jandovou, jež se stala ambasadorkou Fresh Corneru pro Česko v loňském roce, pokračuje i letos. Ke spolupráci jsme ji oslovili pro její čas profesně strávený na cestách po turné. Na čerpacích stanicích je proto jako doma a stejně jako my klade důraz na kvalitu a chuť kávy,“ uvádí Tomáš Lux, retail manager MOL Česká republika. Obdobná kampaň probíhá rovněž v Maďarsku, na Slovensku a v Rumunsku, přičemž každá země ve svých spotech využívá lokální influencery.

Kampaň poběží až do konce dubna v televizi, rádiu, tisku, outdooru a na internetu. Kreativu vytvořila maďarská agentura Greenroom, letošní české vizuály vznikly v dílně agentury Mark BBDO.

Občerstvovací koncept Fresh Corner buduje MOL na svých stanicích od roku 2015. V současnosti ho provozuje na více než 160 místech z celkového počtu 305 stanic. V srpnu 2018 MOL otevřel první Fresh Corner mimo čerpací stanice ve formě kiosku v pražském obchodním centru Arkády Pankrác. Na přelomu roku byl poté na dvou stanicích MOL zaveden koncept Fresh Corner Drive-in. Nabídka Fresh Corneru je založena na kávě sendvičů, hot dogů, panini, sladkého i slaného pečiva a širokém sortimentu teplých jídel.

-stk-