Emco podpoří kampaní svou novinku Ovesné krekry

pondělí, 6. května 2019, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Emco vstoupila s novinkou do kategorie slaných krekrů. Podpoří je ke konci roku.

Emco uvedlo novinku v podobě ovesných krekrů, zdroj: Emco.

Emco uvedlo novinku v podobě ovesných krekrů, zdroj: Emco.

Společnost Emco uvedla na trh novinku, s níž vstoupila do kategorie slaných krekrů. Aktuálně jsou k dostání tři příchuti – se sýrem, olivami a rajčaty –, a to v Albertu, Bille, Globusu a prodejnách Rossmann. Marketingová podpora je plánována na konec tohoto roku. 

Novinkou cílíme na všechny spotřebitele, kteří sáhnou po zdravé alternativě v rámci slané kategorie snacků. Obsahují totiž superfood (lněná, slunečnicová a chia semínka a quinou) a omega-3 mastné kyseliny prospívající lidskému srdci. Jsou dokřupava pečené, bez palmového oleje, mají vysoký obsah vlákniny díky ovesným vločkám a kvalitní ovesné mouce a jsou bohaté také na bílkoviny,“ popisuje na dotaz MediaGuru.cz produktový manažer Kamil Krupka. 

Kampaň bude koncem letošního roku směřována především do online prostředí a místa prodeje.

Zdravá alternativa začíná být v kategorii slaných pochutin stále silnější trendem. Podle odhadu Grand View Research by měl globální trh zdravého snackingu dosáhnout 32,88 miliard amerických dolarů, Evropa má v této kategorii dnes vedoucí pozici. Na českém trhu uvedla například značka chipsů Lay’s z portfolia společnosti PepsiCo předloni řadu Oven Baked, jež má o 50 % méně tuku. Do kategorie zdravého snackingu chce s novou značkou letos vstoupit také Intersnack, do jehož portfolia patří mimo jiné i Bohemia Chips. 

-stk-