Vodafone po koupi UPC propojuje mobilní, pevné a TV služby

pondělí, 2. září 2019, 11:40 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Vodafone po koupi firmy UPC startuje Gigasíť, první společnou nabídku pro zákazníky. Sjednocuje i prodej a zákaznickou péči obou značek.

Zdroj: Vodafone

Zdroj: Vodafone

Společnost Vodafone po koupi firmy UPC ČR přichází s první společnou nabídkou mobilních, pevných a televizních služeb. K mobilnímu tarifu Vodafone Neomezený, startujícímu na 599 korunách měsíčně, se tak přidávají rychlé pevné sítě s tarify o rychlosti až 500 Mbit/s a 30 televizními programy, nyní na půl roku v akční nabídce za 399 korun měsíčně. Nabídku operátor komunikuje od 2. září nadlinkovou kampaní.

„Nyní mohou lidé v České republice nakupovat pevný internet včetně rychlosti 500 megabitů za sekundu za zvýhodněnou cenu 399 korun spolu s televizními kanály. A k tomu neomezený mobilní HD internet, hlasové hovory a SMS za 599 korun měsíčně s tarifem Vodafone Neomezený,“ řekl viceprezident Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

Nabídka pevného internetu za 399 korun měsíčně platí pro síť Vodafonu i UPC, v síti UPC půl roku dokonce pro všechny rychlosti internetu, a to včetně 500 Mbit/s. „Chceme dát českým domácnostem a firmám příležitost využít to, co umožňují vysoké rychlosti internetu,“ dodal Vivas. Po půlroce přejdou zákazníci v síti UPC na ceníkovou cenu podle rychlosti připojení.

V ceně zmíněných pevných připojení sítě UPC je i 30 televizních programů. Rozšířená nabídka 60 programů, včetně přístupu do digitální videotéky s více než 2000 tituly a možností zpětného zhlédnutí až sedmi dní, pak stojí 150 korun.

Služby od UPC si zákazník může objednat v prodejnách Vodafonu a platí to i naopak.

První společnou nabídku podporuje Vodafone kampaní v televizi, tisku, outdooru a na internetu. Komunikace je plánována na dva měsíce. 

Jeden z klíčových vizuálů nové kampaně Vodafonu a UPC, zdroj: Vodafone

Jeden z klíčových vizuálů nové kampaně Vodafonu a UPC, zdroj: Vodafone

-mav-