MOL otevře další Fresh Corner, koncept podpoří kampaní

úterý, 8. října 2019, 10:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

MOL Česká republika spouští další kampaň na podporu svého konceptu Fresh Corner a plánuje otevření dvousté provozovny.

Zdroj: MOL ČR

Zdroj: MOL ČR

Síť čerpacích stanic MOL Česká republika spouští novou kampaň na podporu svého občerstvovacího konceptu Fresh Corner s důrazem na klíčový artikl, kterým je káva. Té se na čerpacích stanicích MOL prodá až 1,2 milionu, síť navíc plánuje v dohledné době otevřít již dvoustou provozovnu Fresh Corner v ČR. 

„Podle průzkumu, který v květnu prováděla společnost Kantar Millward Brown, je Fresh Corner v současnosti nejznámějším, nejnavštěvovanějším a také nejoblíbenějším občerstvovacím konceptem na čerpacích stanicích v Česku. Ještě před dvěma lety přitom stejný průzkum uváděl, že i vymyšlenou značku Road Cafe znají čeští motoristi více než náš gastro koutek,” říká  Tomáš Lux, retailový ředitel MOL Česká republika.

Kampaň začíná od října 2019 a potrvá po dobu šesti týdnů. Objeví se napříč mediálními formáty, v tisku i rádiu, online (video, bannery, sociální sítě), OOH (billboardy, bigboardy, CLV, RLB). U vstupů do Fresh Cornerů budou umístěny POS materiály. Pro členy zákaznického programu MOL Fresh Corner je po dobu trvání kampaně připravena speciální nabídka, káva velikosti M + croissant s máslem nebo sýrový šnek zdarma.

Pro členy zákaznického programu MOL Fresh Corner je po dobu trvání kampaně připravena speciální nabídka. Zdroj: MOL ČR

Pro členy zákaznického programu MOL Fresh Corner je po dobu trvání kampaně připravena speciální nabídka. Zdroj: MOL ČR

Na přípravě kampaně pro ČR spolupracovala síť s kreativní agenturou Mark BBDO. Od loňského roku je ambasadorkou konceptu zpěvačka Marta Jandová.

Občerstvovací koncept buduje MOL na svých stanicích od roku 2015. V současnosti provozuje Fresh Corner na více než 190 místech z celkového počtu 304 stanic a v loňském roce i mimo čerpací stanice. Na přelomu roku byl na dvou stanicích zaveden koncept Fresh Corner Drive-in. Nabídka je založena na kávě připravené z výběrových kávových zrn, sendvičích, hot dogů, panini, sladkém i slaném pečivu a sortimentu teplých jídel.

-zue-