Puma podpoří kampaní lokální verzi aplikace Pumatrac

čtvrtek, 10. října 2019, 15:55 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

S českou verzí aplikace Pumatrac se spojuje Ben Cristovao nebo mistryně světa v boxu Fabiana Bytyqi.

V lokální verzi se Pumatrac spojuje například s Benem Cristovao, zdroj: Puma.

V lokální verzi se Pumatrac spojuje například s Benem Cristovao, zdroj: Puma.

Sportovní značka Puma uvádí svou aplikaci Pumatrac v českém jazyce. Spojuje se s lokálními influencery a její spuštění podpoří kampaň.

Pumatrac, jež je ke stažení na App Store i Google Play, mohou její uživatelé použít pro měření běžeckých aktivit, kardio tréninky, jógu, ale i pro náročné komplexní cvičení. Na přípravě tréninků spolupracuje Puma s fitness ambasadory, influencery a profesionálními sportovci. Pro lokální verzi workouty připravil například zpěvák a bojovník jiu-jitsu Ben Cristovao nebo mistryně světa v minimuší váze Fabiana Bytyqi. Součástí aplikace je i kalendář a také sekce Události, která nabízí sportovní lekce v okolí.

Spuštění aplikace bude doprovázet kampaň se zaměřením na sportovce a zájemce o zdravý životní styl. Jejím vrcholem bude soutěž o speciální tréninkový den s oběma lokální ambasadory.

Puma není jediná sportovní značka, která nabízí tréninkovou mobilní aplikace. Konkurenční Nike má k dispozici běžeckou Nike+ Run Club a tréninkovou Nike Training Club. Nedávno na českém trhu uvedla rovněž nákupní aplikaci NikeApp. Adidas ve spolupráci s Runtastic vyvinul Adidas Running a Adidas Training, přes které je nyní možné se zaregistrovat na tréninky v novém sportovním prostoru Adidas Runbase Prague v pražském Karlíně v ulici Pobřežní 78.

-stk-