Zalando spustilo vánoční kampaň, oslavuje pospolitost

středa, 20. listopadu 2019, 12:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Zalando odstartovalo i na českém trhu svou mezinárodní vánoční kampaň. Jejím tématem je oslava pospolitosti.

Zdroj: Zalando

Zdroj: Zalando

Původem německý e-shop Zalando spustil i na českém trhu svou mezinárodní vánoční kampaň. S claimem „Whatever your style, at Christmas we always come together“ (Ať máš jakýkoliv styl, na Vánoce se vždy sejdeme) oslavuje pospolitost a trávení společného času s rodinou a přáteli.

„Naše vánoční kampaň je pokračováním positioningu značky ,free to be‘, jenž je založen na zákaznickém insightu, že ve chvíli, kdy můžeš nosit, co chceš, a být tím, kým chceš, nic tě nemůže zastavit,“ vysvětluje Jonny Ng, ředitel marketingové strategie a kampaní v Zalandu.

Příběh v kampani sleduje mladého muže, jehož ztvárnil model, herec a žonglér Tom Gaskin, jenž si jde zatančit na vánoční ples se svou babičkou, kterou si zahrála Frances Dunscombe. K jeho překvapení není jediný, kdo se rozhodl jít si zatančit s prarodičem.

Kampaň poběží v televizi, kině, tisku, outdooru, na sociálních sítích a také vlastních kanálech e-shopu.

Kreativa pochází z dílny agentury Mother. Produkci zajistila společnost Somesuch. Režie se ujal Sam Hibbard. Píseň, jež v kampani hraje, je Cosmic Dancer od britské skupiny T-Rex.

Před vánočními svátky otevřel německý e-shop na českém trhu i svůj nákupní klub s názvem Zalando Loungekterý bude svým členům nabízet časově omezené slevy ve výši až 75 %. 

-stk-