Mall.cz připravil letos vánoční píseň s Markem Ztraceným

pondělí, 2. prosince 2019, 13:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Vánoční kampaň Mall.cz, která běží již od září, podpoří píseň zpěváka Marka Ztraceného.

Zdroj: Mall.cz

Zdroj: Mall.cz

Letošní vánoční kampaň Mall.cz s názvem „S námi Vánoce v klidu přežijete“, jež odstartovala již v polovině září, podpoří píseň zpěváka Marka Ztraceného. 

Na první fázi kampaně, v níž kapřice Libuška s hlasem Jiřiny Bohdalové upozorňovala, že „už se to blíží“, navázala v listopadu komunikace na Black Friday. Nyní přechází vánoční kampaň do další fáze, v níž Mall.cz připravil s Markem Ztraceným píseň „Stačí věřit“.

„S vánoční písní pokračujeme v úspěšné tradici, kterou jsme zahájili před dvěma lety spojením s Ewou Farnou a v loňském roce spoluprací s kapelou Chinaski a Katarínou Knechtovou. Letos byl jasnou volbou autor několika hitů Marek Ztracený. Přidáním písně do kampaně chceme lidem udělat dobrou náladu a aspoň trochu zpříjemnit Vánoce,“ říká Tomáš Punar, Commercial Marketing Director v Mall Group.

Nový vánoční singl je autorskou záležitostí Marka Ztraceného, který ho připravil pod producentským dohledem Dalibora Cidlinského juniora. Videoklip k nové písni realizovali Jaroslav Zderadička a Daniel Horník z Filmzlicincompany. Videoklip bude exkluzivně týden ke zhlédnutí na Mall.tv, poté bude k vidění v online prostoru na Facebooku a Youtube. 

-stk-