Frisco uvádí koktejlové novinky Mojito a Bellini

neděle, 26. dubna 2020, 08:30 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Frisco přichází na trh se dvěma novinkami inspirovaných známými koktejly.

Koktejlová řada značky Frisco, zdroj: Plzeňský Prazdroj

Koktejlová řada značky Frisco, zdroj: Plzeňský Prazdroj

Značka ochucených ciderů Frisco uvádí na trh dvě novinky, u nichž sází na inspiraci míchaných nápojů. Frisco Mojito kombinuje jemně perlivý cider s chutí limetky a máty, Frisco Bellini v sobě snoubí chuť bílých broskví a šumivého vína. Společně s Frisco Spritz, které bylo uvedeno loni, tvoří koktejlovou řadu, jež doplňuje čtyři klasické ovocné příchutě. 

„Chtěli jsme našim spotřebitelům nabídnout alternativu k míchaným nápojům, které k teplým večerům neodmyslitelně patří. Výhodou Frisca je, že si jej můžete vychutnat bez nutnosti míchání, stačí ho jen vychladit a jednoduše otevřít. A to i v pohodlí domova,“ komentuje Veronika Hořáková, marketingová manažerka Plzeňského Prazdroje pro nové kategorie.

Koktejlová Frisca jsou k dostání v široké síti obchodů od poloviny dubna, a to v lahvích o objemu 330 ml, které lze otevřít jednou rukou. Obsah alkoholu je stejně jako u ostatních variant 4,5 %.

„Novinky z koktejlové řady jsou určeny především ženám, kterým dlouhodobě připomínáme, jak důležité je trávit čas se svými kamarádkami, a to i nyní, kdy to lze pouze na dálku. Věříme, že si naše osvěžující novinky Frisco Mojito a Frisco Bellini brzy najdou své příznivce a stanou se součástí posezení s holkami, i když za stávajících okolností spíše virtuálních,“ doplňuje Veronika Hořáková.

Marketingově budou koktejlová Frisca představena v tag-onu k současnému televiznímu spotu Buďme holky častěji, za jehož vznikem stojí kreativní agentura VCCP. Produkci měla na starost agentura Stink Films a režie se ujal Peter Ehrenberger. Kampaň doplní i komunikace na sociálních sítích.

-stk-