NN pojišťovna natáčela na dálku s Martinou Sáblíkovou

čtvrtek, 16. dubna 2020, 17:30 Aktuality, Reklama, Koronavirus MediaGuru

Další českou kampaň natočenou na dálku vytvořila NN pojišťovna. Rychlobruslařka Martina Sáblíková natáčela se svou spolubydlící na fotoaparát.

Zdroj: NN pojišťovna

Zdroj: NN pojišťovna

NN pojišťovna a penzijní společnost se zařadila k firmám, které se rozhodly natočit reklamu na dálku. Tváří nové kampaně je opět rychlobruslařka Martina Sáblíková, při tvorbě pomáhala i její spolubydlící.

„Chtěli jsme věnovat sponzorský čas pro povzbuzení Čechů v karanténě. Nejprve jsme ale sami překonávali všechny karanténní překážky. Natáčet se totiž muselo na dálku v bytě Martiny ve Žďáru nad Sázavou bez možnosti účasti štábu,“ popisuje Boris Gómez, ředitel marketingu NN ČR, a dodává: „Na místo kameramana zaskočila spolubydlící, rychlobruslařka Nikola Zdráhalová, která vše natočila novým Martininým fotoaparátem v HD rozlišení. Režie Pavla Noska probíhala vzdáleně přes Whatsapp a kvůli trucující Wi-Fi nešlo nakonec natočený materiál do Prahy poslat jinak než autem manažera úspěšné české reprezentantky.“

Sponzorský vzkaz bude k vidění od pátku 17. dubna na televizních stanicích skupiny Prima v hlavních večerních vysílacích časech.

Na tvorbě spotu se podílelo Studio by Creative Dock spolu s produkční společností Punk Film.

Martina Sáblíková je navíc od letošní sezony také ambasadorkou projektu Péče.cz, v němž se NN pojišťovna a penzijní společnost zaměřuje na problematiku a služby dlouhodobé péče o seniory. Vzhledem k aktuální situaci se nyní firma rozhodla rozšířit sponzorskou spolupráci s nadací Krása pomoci a nabídnout materiální pomoc i domovům pro seniory po celé republice.  

NN se spojuje s Aegon, tváří kampaně je Sáblíková

pondělí 21. října 2019

-stk-