Rohlík relaunchuje svou prémiovou zákaznickou službu

pondělí, 15. června 2020, 17:00 Aktuality, Retail MediaGuru

Rohlík mění svůj zákaznický klub Premium. Kromě dopravy zdarma nabídne jeho členům i slevu na privátní značku Bez kompromisu či degustace.

Zdroj: Rohlík.cz

Zdroj: Rohlík.cz

Online supermarket Rohlík mění svůj zákaznický servis Premium. Jeho členům nabídne volné doručovací okna i o Vánocích, dopravu vždy zdarma, ale i vybrané pochoutky. „Premium je klub pro chytré lidi a milovníky skvělých chutí, kteří ví, že důležitější než sbírat body na pánve, je užívat si kvalitní jídlo a život. Je tu pro všechny, kteří umí se svým časem i penězi smysluplně nakládat. Jednoduše je to zhmotnění naší esence pomáhat lidem jíst a žít lépe, představuje nový klub Tomáš Čupr, zakladatel Rohlíku.

Členové klubu Premium si mohou dvakrát do měsíce objednat zcela bez minimální výši nákupu. A v případě TurboRohlíku třeba i do 90 minut. U něj navíc není nijak omezená výše objednávky – Rohlík všechny doveze zdarma, ať jich je, kolik chce. O Vánocích jim Rohlík garantuje volná doručovací okna. Když si zákazník objedná do 17 hodin, nákup dostane zdarma ještě v ten samý den. 

Členové klubu mají také 15% slevu na vlastní řadu produktů Rohlíku Bez kompromisu. Vybírat mohou z více než 100 druhů v nejrůznějších kategoriích – od mléčných výrobků přes uzeniny a hotová jídla až po trvanlivé potraviny. Do konce roku by jich mělo být v nabídce privátní značky 245.

Pokud bude mít zákazník ke službě výhradu, získá od Rohlíku dvojnásobnou kompenzaci. 

Premium zákazníci navíc získávají exkluzivní přístup k 30 pochoutkám, jako jsou zákusky od Skály, chléb z Esky, sushi z Yam Yam, vyzrálé steaky z Naše maso, rudé krevety přímo z Itálie, pravá buvolí mozzarella, italské prosciutto nebo prémiové víno Champagne Mandois. Několikrát do roka pro ně Rohlík bude pořádat i degustace produktů od výrobců a farmářů, kteří s Rohlíkem spolupracují.

Členství Premium stojí 1999 korun na rok nebo 199 korun měsíčně. Pokud nebude zákazník se službou spokojen, má 30denní garanci vrácení prvního poplatku. 

-stk-