Rohlík mini se mění na Turbo Rohlík pro rychlé nákupy

úterý, 28. dubna 2020, 16:00 Aktuality, Retail MediaGuru

Rohlík mini se krátce po svém spuštění mění na Turbo Rohlík, který se zaměří na doručení do 90 minut bez minimální výše objednávky.

Zdroj: Rohlík.cz

Zdroj: Rohlík.cz

Několik týdnů po spuštění se Rohlík mini mění. Služba, jež od začátku dubna nabízela 1000 nejoblíbenějších položek, má nový název Turbo Rohlík, který nabídne doručení do 90 minut. Rozvážet bude denně od 8 do 20 hodin bez limitu minimální výše objednávky a s dopravou první měsíc zdarma.

„V Rohlíku chceme i nadále nabízet tu nejlepší službu a udělat nakupování úplně nejjednodušší co to jde. Mini nám pomohlo zásobovat lidi v období největší krize. A teď, když se situace uvolňuje, tak zákazníkům ponecháváme ten největší benefit pod srozumitelnějším označením“, vysvětluje přejmenování služby Jiří Rákosník, marketingový ředitel Rohlík.cz. 

Turbo Rohlík je určen lidem, kteří si uvědomí, že jim doma došlo třeba mléko, potřebují rychle nakoupit na večeři nebo je překvapí nečekaná návštěva. Služba nabídne vybraný sortiment a objednávku doručí do hodiny.

V současné pandemické situaci spustil Rohlík i další nové služby, jako je Suchý Rohlík, přes nějž rozváží trvanlivé potraviny po celé republice, či Bistro Rohlík, kde si mohou lidé v Praze a Brně objednat hotové jídlo z vybraných restaurací. Minulý týden uvedl na trh novou vlastní značku Bez kompromisu

Rohlík.cz uvádí vlastní značku Bez kompromisu

úterý 21. dubna 2020

-stk-