Rohlík zařadí své Bistro do trvalé nabídky

pondělí, 15. června 2020, 07:00 Aktuality, Retail MediaGuru

Online supermarket Rohlík přesune svou službu Bistro do trvalé nabídky, zařadí ji pod řadu Bez kompromisu.

Zdroj: Rohlík

Zdroj: Rohlík

Rohlík Bistro, služba, kterou zavedl online supermarket v době nouzového stavu, se přesouvá do trvalé nabídky. Od 15. června najdou na Rohlíku zákazníci výběr 40 šokově zchlazených jídel od šéfkuchařů pražských a později i brněnských restaurací, a to pod hlavičkou jeho privátní značky Bez kompromisu.

Rohlík.cz uvádí vlastní značku Bez kompromisu

úterý 21. dubna 2020

„Jsme nadšení, že si zákazníci službu oblíbili natolik, že ji vyžadují i po ukončení mimořádných opatření a zpětném otevření restaurací. A nám v Rohlíku zapadá do dlouhodobé strategie měnit kvalitu potravin a stravování. Večeři či oběd od šéfkuchaře si tedy mohou zákazníci dopřát i doma a objednávat přímo v našem online supermarketu,“ popisuje Olin Novák, komerční ředitel Rohlík.cz.

V červnu je spuštěna nabídka pro Prahu, v červenci přibude Brno. Ve stálé nabídce se objeví jídla z restaurací Alcron, Babiččina zahrada, Eska, Kantýna, Sia, Spojka Karlín, Pasta Fresca nebo V Zátiší. Jídla budou dovážena šokově zachlazena, čímž si pokrmy mají zachovat svou původní chuť a vydržet čerstvé až pět dní. Díky dopravě přes TurboRohlík bude možné objednávku obdržet už do 45 minut. Členové klubu Rohlík.cz Premium navíc ušetří 15 %.

-stk-