Zpěvačka Bára Poláková otevřela vlastní obchod

neděle, 5. července 2020, 08:05 Aktuality, Retail MediaGuru

Zpěvačka a herečka Bára Poláková otevírá v Praze vlastní kamenný obchod s názvem „Poď si“. Nabídne zde různé přírodní, především české značky.

Na pražských Vinohradech v ulici Korunní 41 je nový obchod Báry Polákové, zdroj: FB Báry Polákové

Na pražských Vinohradech v ulici Korunní 41 je nový obchod Báry Polákové, zdroj: FB Báry Polákové

Ve čtvrtek 2. července otevřela zpěvačka a herečka Bára Poláková v Praze v ulici Korunní 41 vlastní kamenný obchod s názvem „Poď si“. Nabídne zde různé přírodní značky, především české. „Když se mě před pár týdny kámoška Tereza zeptala, jestli nechci převzít po ní (@noboss_cz ) a její kámoše Jarmi (@spirit_beads ) obchůdek na Korunní 41, řekla jsem jí, že se zbláznila...teď mám pocit, že jsem se zbláznila já,“ uvedla na svém Facebooku Bára Poláková.

V poměrně krátké době ani ne dvou měsíců musela vybavit interiér a vybrat značky, jejichž produkty bude nabízet. Prezentuje nabídku jako jakýsi showroom pro malé přírodní a české značky. 

Vlog Báry Polákové k jejímu obchodu Poď si

Objeví se zde například produkty kosmetiky Weleda, Gardners, což jsou různé doplňky pro domácí zahradničení, výrobky značky klub.co ze 100% ovčí vlny z Peru, ponožky značky Nanoschky.cz, šperky Isis, značka KG, oblečení od Kateřiny Geislerové, lízátka Lumon, dále dekorativní kosmetika Líčírna Organics, kabelky a doplňky Mum Ray, různé léčivé nástroje a nebo vína z vinařství Plener.

Celé léto budou pak každý čtvrtek před obchodem probíhat koncerty různých kapel, také lekce tanga nebo akce pro děti a výtěžek poputuje pro Centrum Paraple. Koncerty budou také stremovány živě. Zpěvačka a herečka není v podnikání až takový začátečník, má již za sebou několik merchů vlastní kolekce oblečení, které vznikalo na základě textů z jejich písní.

-zue-