KB v nové kampani pomáhá realizovat plány klientů

úterý, 15. září 2020, 10:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Komerční banka spouští novou komunikační kampaň, v níž pomáhá lidem realizovat jejich plány. Kreativu vytvořila agentura Momentum.

Klíčový vizuál k nové kampani Komerční banky, zdroj: KB

Klíčový vizuál k nové kampani Komerční banky, zdroj: KB

Komerční banka spouští novou komunikační kampaň, jejíž hlavním tématem jsou plány klientů. Cílem je představit společnost, která nabízí své produkty a služby v okamžicích, kdy je klienti nejvíce potřebují.  

„Qui n’avance pas, recule, tedy Kdo nepostupuje, ustupuje, říká moudré francouzské přísloví. V životě nejsou žádné zastávky – buď postupujeme, nebo ustupujeme. To platí o lidech, stejně jako o podnikání. Pomáhat lidem i firmám proměňovat jejich plány ve skutečnost leží v jádru toho, v čem jsme nejlepší, je to součást naší DNA a je to něco, co důsledně děláme od roku 1990, a proto i v komunikační kampani ukazujeme i onu budoucnost, tedy splněný plán, který se díky KB stal skutečností,“ uvedla  k nové komunikaci Hana Kovářová, výkonná ředitelka pro Brand strategii a komunikaci Komerční banky.

Kampaň bude od poloviny září k vidění v televizi, tisku, outdooru a na internetu. Pod kreativou je podepsána nově vybraná agentura Momentum.

Do výběru nového konceptu se zapojili zaměstnanci Komerční banky a v konečné fázi i více než 1700 klientů a neklientů, kteří se zúčastnili testu nové kampaně. Ze sedmi agentur a 11 komunikačních konceptů byl po půlročním vyhodnocování zvolen komunikační koncept agentury Momentum. „Věříme, že naše nová kampaň bude ještě úspěšnější než ta předchozí, kterou jsme používali více než 2 roky,“ doplnila Hana Kovářová.

-stk-