Makro zahájilo kampaň na pátý ročník Dne soukromého podnikání

sobota, 19. září 2020, 08:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Makro odstartovalo kampaň na podporu letos pátého ročníku akce Den soukromého podnikání. Ta vyvrcholí v úterý 13. října.

Zdroj: Makro C&C ČR

Zdroj: Makro C&C ČR

Velkoobchod Makro Cash & Carry ČR zahájil kampaň na podporu pátého ročníku akce Den soukromého podnikání. Cílem akce je upozornit na roli podnikatelů v rozvoji české ekonomiky.

Všichni podnikatelé se bez ohledu na obor nebo místo jejich podnikání mohou až do 13. října zaregistrovat na webových stránkách www.densoukromehopodnikani.cz. Díky registraci získají zdarma možnost využít komunikační kanály a nástroje řetězce. Zároveň mohou poděkovat svým stávajícím zákazníkům za přízeň pomocí speciálních nabídek.

Letošní ročník volně navazuje na iniciativu Makro „Probuďme ekonomiku“, která se letos v létě snažila podnikům ulehčit návrat do běžného provozu. 

Kampaň cílí jak na samotné provozovatele podniků, tak na koncové zákazníky. Komunikace bude probíhat během celého září s pokračováním až do 13. října. Do propagace se zapojí influenceři v čele s šéfkuchařem a ambasadorem řetězce Přemkem Forejtem. Vybrané osobnosti budou na sociálních sítích šířit výzvu „Děkujeme našim podnikatelům“ pomocí hashtagů #oneforyou a #loveownbusiness.

Křetínský chce navýšit podíl v majiteli Makra na víc než 30 %

pondělí 14. září 2020

-zue-