Vít Fiala je opět zástupcem obchodního ředitele Seznam.cz

pondělí, 4. ledna 2021, 08:55 Internet & Mobil, Lidé MediaGuru

Vít Fiala se po roce vrátil do společnosti Seznam.cz, stal se zástupcem obchodního ředitele.

Vít Fiala, zdroj: Seznam.cz

Vít Fiala, zdroj: Seznam.cz

Vít Fiala od ledna 2021 opět zastává pozici zástupce obchodního ředitele české internetové jedničky Seznam.cz. V týmu Tomáše Búřila se bude věnovat obchodnímu rozvoji největších inzerentů, cross-mediálního portfolia a speciálních projektů. Na starost má i prohloubení spolupráce s mediálními a kreativními agenturami i s přímými klienty.

„Během loňského turbulentního roku jsme se ujistili, jak důležitá je spolehlivost a loajalita. Věříme, že vztahy s klienty jsou pro nás v této době důležitější než kdy jindy, a právě Vítek Fiala se jejich udržení a rozvoji bude opět věnovat,“ vysvětluje roli svého nového zástupce Tomáš Búřil, obchodní ředitel Seznam.cz.

Seznam.cz loni uvedl pro klienty program Nenecháme vás v tom, ve kterém mohli zájemci čerpat celkem až sto milionů korun z reklamního prostoru Seznamu zdarma.

„Seznam.cz je pro mě dlouhodobě garantem nezávislé žurnalistiky i inovátorem v oblasti IT. Velmi si cením služeb, které zdarma poskytuje českým uživatelům, a jsem rád, že mohu svoje jméno opět spojit s touto značkou,“ uvedl Vít Fiala ke svému opětovnému nástupu do Seznamu. 

Vít Fiala se do Seznamu vrací po ročním působení ve vydavatelství Burda Praha, kde zastával pozici obchodního ředitele. Zkušenosti získával i ve vydavatelstvích Bauer Media nebo Mafra

-mav-