Dhaba Beas zahájila rozvoz jídel a prodej ovoce i zeleniny

středa, 10. března 2021, 07:35 Aktuality, Retail MediaGuru

Síť restaurací Dhaba Beas spustila novou online službu Dhaba Market. Nabízí zde rozvoz jídel ze svých restaurací a také prodej ovoce a zeleniny.

Dhaba Beas nabízí svá jídla nově online i s prodejen ovoce a zeleniny, zdroj: Dhaba Beas

Dhaba Beas nabízí svá jídla nově online i s prodejen ovoce a zeleniny, zdroj: Dhaba Beas

Síť vegetariánských restaurací Dhaba Beas nabízí nově rozvoz jídel, službu lze využít v Praze a jejím blízkém okolí. Nákup z nově zřízených webových stránek s názvem dhabamarket.cz je také možné si vyzvednout v jedné z restaurací společnosti. Hotová jídla jsou čerstvě uvařená nebo vakuovaná s garancí výdrže až tři dny. 

K hotovým pokrmům si mohou zákazníci na nových stránkách také vybrat ze široké nabídky ovoce a zeleniny přímo od dovozců a pěstitelů. „Ovoce a zeleninu nakupujeme pro své restaurace už přes 16 let, proto jsme schopni zákazníkům nabídnout jejich dovoz za ceny, které jsou nižší než v supermarketech,” říká Tomáš Dudka, ředitel Dhaba Beas. Z nabídky lze například zmínit salátové klíčky v bio kvalitě od společnosti Happyeat, která je jediným certifikovaným pěstitelem salátových klíčů v bio kvalitě v Česku.

Dhaba Beas je síť 14 veganských a vegetariánských samoobslužných restaurací vycházející hlavně z tradiční indické, vietnamské a thajské kuchyně. První pobočka byla otevřena už před více než 16 lety a od té doby se z malého vege bufetue postupně stala síť restaurací.

Prodeje online jsou aktuálně jednou z mála možností, jak se gastropodniky snaží udržet své zákazníky.

Rohlík Bistro rozšiřuje nabídku o 15 jídel od šéfkuchařů

sobota 27. února 2021

-zue-