Dhaba Beas zahájila rozvoz jídel a prodej ovoce i zeleniny
Síť restaurací Dhaba Beas spustila novou online službu Dhaba Market.
Nabízí zde rozvoz jídel ze svých restaurací a také prodej ovoce a zeleniny.
Síť vegetariánských restaurací Dhaba Beas nabízí nově rozvoz jídel, službu lze využít v Praze a jejím blízkém okolí. Nákup z nově zřízených webových stránek s názvem dhabamarket.cz je také možné si vyzvednout v jedné z restaurací společnosti. Hotová jídla jsou čerstvě uvařená nebo vakuovaná s garancí výdrže až tři dny.
K hotovým pokrmům si mohou zákazníci na nových stránkách také vybrat ze široké nabídky ovoce a zeleniny přímo od dovozců a pěstitelů. „Ovoce a zeleninu nakupujeme pro své restaurace už přes 16 let, proto jsme schopni zákazníkům nabídnout jejich dovoz za ceny, které jsou nižší než v supermarketech,” říká Tomáš Dudka, ředitel Dhaba Beas. Z nabídky lze například zmínit salátové klíčky v bio kvalitě od společnosti Happyeat, která je jediným certifikovaným pěstitelem salátových klíčů v bio kvalitě v Česku.
Dhaba Beas je síť 14 veganských a vegetariánských samoobslužných restaurací vycházející hlavně z tradiční indické, vietnamské a thajské kuchyně. První pobočka byla otevřena už před více než 16 lety a od té doby se z malého vege bufetue postupně stala síť restaurací.
Prodeje online jsou aktuálně jednou z mála možností, jak se gastropodniky snaží udržet své zákazníky.
-zue-
# restaurace # rozvoz jídla # Dhaba Beas
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Peče celá země vybrala 16 milionů, speciál byl nejsledovanější od roku 1999
Velikonoční benefiční speciál pořadu Peče celá země, který v pondělí vysílala Česká televize na svém hlavním programu ČT1, letos přispěl sbírce Pomozte dětem částkou 15,7 milionu Kč. Jde o rekordní výsledek spojený s tímto formátem. Pořad sledovalo 792 tisíc diváků starších 15 let při podílu na publiku 22,6 %, celkový zásah dosáhl 1,2 milionu diváků. Podle České televize šlo o nejvyšší sledovanost benefičního speciálu od jeho premiéry v roce 1999. Do letošního velikonočního dílu se zapojily osobnosti jako Richard Genzer, Daniela Brzobohatá, Karel Kovář, Pokáč, Pavla Tomicová nebo Zuzana Zlatohlávková. Projekt Pomozte dětem, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize, dlouhodobě podporuje ohrožené a znevýhodněné děti. Vybrané prostředky směřují například na kompenzační pomůcky, odbornou péči nebo vzdělávací a volnočasové aktivity.
Nová kampaň MOL cílí na mladé vědce, sportovce a umělce
Série videí a vizuálů ukazuje, s jakým nasazením se mladí vědci
věnují tomu, co je baví.
Velikonoční pondělní jedničkou byl seriál Odznak Vysočina
Nejsledovanějším pořadem velikonočního pondělí byla po 20. hodině
kriminálka Odznak Vysočina s více než milionem diváků starších 15 let.
Následoval charitativní díl pořadu Peče celá země, který měl zároveň
nejvyšší sledovanost v 15–54.