Prima chystá seznamku První večeře, moderuje Pohlreich

pátek, 28. května 2021, 15:15 Aktuality, TV MediaGuru

Televize Prima začala v minulých dnech natáčet novou seznamovací show s názvem První večeře.

Z natáčení show Prima večeře, zdroj: FTV Prima

Z natáčení show Prima večeře, zdroj: FTV Prima

Televize Prima začala v minulých dnech natáčet novou seznamovací show s názvem První večeře. V ní se nezadaní lidé naslepo seznámí u první večeře, na jejímž konci se rozhodnou, jestli se chtějí setkat ještě jednou. Pořadem provází kuchař Zdeněk Pohlreich, který bude první setkání hostit ve své pražské restauraci Divinis.

Televize Prima natáčí seznamovací reality show podle televizního formátu First Dates, který vznikl ve Velké Británii a který postupně adaptovaly různé světové země. České premiéry se mají diváci dočkat v blízké době. Princip pořadu spočívá v tom, že se v restauraci před televizními kamerami potkávají naslepo desítky předem vybraných zájemců, kteří se chtějí seznámit. Do pořadu se měly přihlásit stovky zájemců.

Prima rovněž do vysílání připravuje romanticko-komediální seriál Hvězdy nad hlavou nebo novou řadu seriálu Polda.

Prima začala natáčet pátou řadu seriálu Polda

pátek 28. května 2021

Na podzimní vysílání se chystá i konkurenční televize Nova. Ta oznámila, že začala natáčet romantický seriál ze středoškolského prostředí Pan profesor, v níž hlavní roli učitele ztvární Vojtěch Dyk.

K dalším připravovaným novinkám patří reality show Love Island, soutěžní pořad Na lovu nebo zatím blíže nespecifikovaná kuchařská show. 

TV Nova točí nový romantický seriál Pan profesor

pátek 28. května 2021

-mav-