Mattoni v kampani oslavuje znovuotevření restaurací

pondělí, 7. června 2021, 12:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

U příležitosti rozvolnění protipandemických opatření Mattoni odstartovala novou kampaň „Mattoni je život“.

Zdroj: Mattoni 1873

Zdroj: Mattoni 1873

Minerální voda Mattoni spustila novou kampaň, s níž oslavuje znovuotevření stravovacích zařízení. Se sloganem „Mattoni je život“ a hudebním podkresem písně „Life is Life“ od skupiny Opus zve lidi do čerstvě otevřených podniků. 

„Za téměř sto padesát let své existence se Mattoni pro mnohé stala synonymem pro minerální vodu a je tak nedílnou součástí nejen gastronomie ale i dalších oblastí života v České republice. Kromě skvělé chuti a vyváženého obsahu minerálů přináší do života Čechů také mnoho kulturních i sportovních zážitků. Neopomíjí ani ekologii, ve které se aktivně také angažuje. Mattoni je zkrátka téměř u všeho,“ vysvětluje koncept kampaně Miroslava Moravcová, manažerka značky Mattoni.

Reklamní spot "Mattoni je život"

Kampaň odstartovala 25. května v televizi, na internetu a sociálních sítích. Natáčení probíhalo v poděbradské restauraci Cucina. Kreativa vznikla ve spolupráci agentur Lisbeth a MilanoPraha. Na produkci se společně s Lisbeth podílela i společnost Armada Films. Režie se ujal Tomáš Lomič.

Mattoni se loni zapojila také do projektu Zachraň hospodu“, přes který si mohli zákazníci nakupovat vouchery do svých oblíbených restaurací. Pro barmany připravila značka výzvu na sociálních sítích s možností finanční výhry.  Před koncem loňského roku pak Mattoni ve spolupráci s televizí Nova a Ministerstvem průmyslu a obchodu odstartovala iniciativu Rozbalte to, která připomínala lidem, ať podpoří své oblíbené podniky objednávkou jídla domů.

-stk-