Zásilkovna nově přepravuje balíky pro About You

pátek, 17. září 2021, 07:00 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Zásilkovna se spojila s About You a začíná pro módní e-shop přepravovat zásilky v České republice. Zákazníci si mohou nyní zboží vyzvednout i vrátit na jakémkoliv jejím výdejním místě.

Doručení a vrácení zboží z About You je zdarma, zdroj: Zásilkovna

Doručení a vrácení zboží z About You je zdarma, zdroj: Zásilkovna

Zásilkovna, česká logisticko-technologická firma, zahájila spolupráci s evropským módním e-shopem About You. Zákazníci si tak mohou nyní své zboží vyzvednout i vrátit na jakémkoliv výdejním místě, kterých má Zásilkovna v Česku téměř 5800, včetně téměř 1300 Z-Boxů. Cena za doručení i vrácení zboží je zdarma.

„Zásilky doručujeme do druhého dne a díky naší aplikaci mohou zákazníci vidět přesné informace o pohybu své zásilky. Naši mobilní aplikaci si stáhlo již více než dva miliony lidí, dlouhodobě se drží mezi nejoblíbenějšími v České republice,“ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a CEO skupiny Packeta.

Zásilkovna navíc od června spustila novou službu doručení na adresu. Do procesu doručování zásilek bude zapojena síť mikrodep, které byly nově vytvořeny na vybraných výdejních místech po celé republice. 

Zásilkovna plánuje do konce roku zvýšit počet Z-Boxů na 2500

neděle 8. srpna 2021

-zue-