Raiffeisenbank uvedla náborovou kampaň v konceptu „Samozřejmě"

úterý, 23. listopadu 2021, 14:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Raiffeisenbank v listopadu spustila náborovou kampaň, která navazuje na novou strategii „Samozřejmě".

Z náborového vizuálu Raiffeisenbank, zdroj: Raiffeisenbank

Z náborového vizuálu Raiffeisenbank, zdroj: Raiffeisenbank

Raiffeisenbank v listopadu spustila náborovou kampaň, která navazuje na novou strategii „Samozřejmě". Staví na atmosféře na pracovišti, diverzitě a možnosti home office. K vidění jsou videa i statické posty na službách Seznamu a Mafry, sociálních sítích a také autobusech a tramvajích v Olomouci.

Komunikaci, která pracuje s claimem „U nás je to o vás”, tvoří tři klíčové vizuály, na nichž je kampaň postavená:

  • Jsme různí, ale držíme pohromadě jako tým.
  • Home office je běžnou součástí našeho pracovního života.
  • Máme mezi sebou nadstandardní vztahy, proto se scházíme i po práci.

Kampaní se chce banka zviditelnit a zatraktivnit jméno Raiffeisenbank mezi zaměstnavateli nejen ve finančním sektoru. Má v plánu zaujmout na trhu práce a stát se první seriózní volbou při výběru nového zaměstnání v bankovním sektoru.

Zdroj: Raiffeisenbank

„Celou kampaň jsme postavili na pilířích, které naši zaměstnanci v rámci firemní kultury oceňují. Situace na trhu dnes není jednoduchá, a proto chceme ukázat, v čem jsme jako zaměstnavatel atraktivní. Zároveň chceme vyvrátit mýty o práci v bance, přitáhnout pozornosti lidí na trhu a vzbudit v nich zájem o Raiffeisenbank,” uvedla Dana Fajmonová, ředitelka divize People & Culture v Raiffeisenbank.

Natáčení probíhalo za účasti herců (Johana Jedličková, Radomír Švec, Martin Leták nebo Matěj Balcar), ve spotech a na vizuálech je možné zaregistrovat také zaměstnance banky.

-mav-