Account tým agentury Comtech_CAN povede Aneta Kalous

neděle, 5. prosince 2021, 08:20 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Z pozice druhého Account Directora agentury Comtech_CAN se chce Aneta Kalous zaměřit na maximální využití dat v kreativní práci.

Aneta Kalous, zdroj: Comtech_CAN

Aneta Kalous, zdroj: Comtech_CAN

Comtech_CAN rozšiřuje klientskou péči, do agentury přichází Aneta Kalous. Na pozici druhého Account Directora se chce zaměřit na efektivitu v komunikaci s klienty a maximální využití dat v kreativní práci.

„V Comtech_CAN jsem od poloviny října 2021. Už během této krátké chvíle jsem pochopila, že agentura má s klienty velmi otevřené vztahy. To je pro mě hodně důležité, protože jedině na upřímné zpětné vazbě se dá postavit efektivní vzájemná komunikace,“ říká Aneta Kalous, jež chce pro svou práci využívat data. „Máme na to vlastní nástroj #datacreatives. Díky němu si dokážeme snadno udělat přehledný obrázek o cílové skupině nebo skupinách. Urychluje to a usnadňuje celý strategický a kreativní proces. To chci cíleně dál rozvíjet,“ dodává.

Mezi klienty, o které bude pečovat, patří například Palírna U Zeleného stromu. „S klientem právě chystáme komunikační kampaň, která startuje v prvním čtvrtletí roku 2022,“ prozrazuje Kalous, která dříve jako výkonná ředitelka vedla agenturu Underline. 

-stk-