Knuspr.de z Rohlik Group se rozšíří do Frankfurtu

středa, 16. února 2022, 07:10 Aktuality, Internet & Mobil, Retail MediaGuru

Knuspr.de z Rohlik Group po Mnichově nabídne zákazníkům nákup také ve Frankfurtu a přilehlém okolí. Do dvou let by rád měl 30% podíl na německém trhu v prodejích potravin online.

Na snímku Erich Čomor, generální ředitel Knuspr.de, zdroj: Rohlik Group

Na snímku Erich Čomor, generální ředitel Knuspr.de, zdroj: Rohlik Group

Německá pobočka Knuspr.de (patřící pod Rohlik Group provozující evropský online obchod s potravinami) spouští svůj online prodej v metropolitním regionu Porýní-Mohan a nově bude zásobovat zákazníky ve Frankfurtu a okolí. To by potenciálně mělo zdvojnásobit německou zákaznickou základnu a objem prodejů. Knuspr.de své služby zahájil v srpnu 2021 v Mnichově, má 40 tisíc zákazníků a doručuje více než 3 tisíce objednávek denně.

Nabízí cca 9 tisíc produktů, přičemž zhruba 30 % sortimentu pochází z regionálních řeznictví, pekáren a vinařství, které se nacházejí do 100 km od místa dodání. Nákupy doručuje ze svého centrálního skladu v Bischofsheimu v Hesensku a slibuje dodání nákupu zákazníkovi domů nejpozději do tří hodin od přijetí objednávky.

E-shop dále plánuje do dvou let expanzi do Hamburku, Kolína nad Rýnem a dalších měst. Cílem společnosti je obrat ve výši 1,2 mld. eur v roce 2024 a stát se jedničkou v Německu v online prodeji potravin, a to s 30% podílem na trhu.

Rohlik chystá expanzi na jih a východ Evropy pod značkou Sezamo

čtvrtek 18. listopadu 2021

-zue-