Knuspr.de z Rohlik Group se rozšíří do Frankfurtu
Knuspr.de z Rohlik Group po Mnichově nabídne zákazníkům nákup také ve
Frankfurtu a přilehlém okolí. Do dvou let by rád měl 30% podíl na
německém trhu v prodejích potravin online.
Německá pobočka Knuspr.de (patřící pod Rohlik Group provozující evropský online obchod s potravinami) spouští svůj online prodej v metropolitním regionu Porýní-Mohan a nově bude zásobovat zákazníky ve Frankfurtu a okolí. To by potenciálně mělo zdvojnásobit německou zákaznickou základnu a objem prodejů. Knuspr.de své služby zahájil v srpnu 2021 v Mnichově, má 40 tisíc zákazníků a doručuje více než 3 tisíce objednávek denně.
Nabízí cca 9 tisíc produktů, přičemž zhruba 30 % sortimentu pochází z regionálních řeznictví, pekáren a vinařství, které se nacházejí do 100 km od místa dodání. Nákupy doručuje ze svého centrálního skladu v Bischofsheimu v Hesensku a slibuje dodání nákupu zákazníkovi domů nejpozději do tří hodin od přijetí objednávky.
E-shop dále plánuje do dvou let expanzi do Hamburku, Kolína nad Rýnem a dalších měst. Cílem společnosti je obrat ve výši 1,2 mld. eur v roce 2024 a stát se jedničkou v Německu v online prodeji potravin, a to s 30% podílem na trhu.
-zue-
# retail # e-commerce # Rohlík.cz # expanze # Rohlik Group # Knuspr.de
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Předsedou představenstva PNS je Ivo Kalík, střídá Víta Rozsypala
První novinová společnost (PNS) mění po více než sedmi letech vedení.
Z pozice předsedy představenstva odchází Vít Rozsypal, kterého nahrazuje
manažer Ivo Kalík.
Nova začala natáčet nové díly svého seriálu Specialisté
Kriminální seriál Specialisté bude na obrazovce TV Nova pokračovat novými
díly. Zahájilo natáčení dvanácté řady.
Ordinace v růžové zahradě se od podzimu objeví ve večerním vysílání TV Nova
Od podzimní sezóny se ve vysílání hlavního kanálu TV Nova objeví díly
Ordinace v růžové zahradě, které už byly distribuovány na platformě
Oneplay a dříve na Voyu. Zamířit by měly do večerního vysílání.